Графік прийому громадян на 2021 рік

 

Адреса для письмових звернень громадян:

3600 Полтавська обл., м. Полтава, вул.. Підмонастирська, 41

 

Код:

22544982

 

Телефон для довідок за зверненням громадян:

(0532)602442

 

 

E-mail:

https://poltavaschool12.jimdofree.com

 

Особистий прийом громадян

 

№пп

Посада керівника, його заступника з відповідних питань

ПІП

Дні та години прийому

Місце прийому(адреса), контактний телефон

 1.

Директор школи

Ткач Олена Володимирівна

Щопонеділка

15.00-17.00

Кабінет директора

(II поверх)

 2.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Ушакова Олена Володимирівна

Щосереди

15.00-17.00

Кабінет заступника

(I поверх)

 3.

Заступник директора з виховної роботи

Кокоша Тетяна Миколаївна

Щочетверга

15.00-17.00

Кабінет заступника директора з виховної роботи

(II поверх)

 4.

Практичний психолог

Шпигун Юлія Віталіївна

Щовівторка

15.00 – 17.00

Кабінет психолога

( I поверх)

 5.

Завгосп школи

Тарасенко Ірина Сергіївна

Щоп’ятниці

13.00 – 16.00

Кабінет завгоспа

( II поверх)

Розклад дзвінків

та графік прийому громадян адміністрацією

 

гімназії №12 

Понеділок – п’ятниця

Черговий адміністратор

1.   8.30 – 9.15

2.   9.25 – 10.10

3.   10.20 – 11.05

4.   11.25 – 12.10

5.   12.20 – 13.05

6.   13.15 – 14.00

7.   14.10 – 14.55

8.   15.05 – 15.50

Понеділок

 

Ткач

 Олена Володимирівна

Вівторок

 

Ушакова

Олена Володимирівна

 

Середа

 

 

Шпигун 

Юлія Віталіївна 

Четвер

 

 

Кокоша

Тетяна Миколаївна 

П’ятниця

 

Тарасенко

 Ірина Сергіївна

 

 

 

 

 

 

 


Графік руху автобуса на 2021-2022 н.р.


Графік роботи гуртків


Здорове харчування - шлях до успіху

Безпечне освітнє середовище та формування поведінки дітей в Інтернеті

Міністерство освіти і науки України надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах.
Цифрове середовище, дійсно, є небезпечнішим, ніж здається. Діти можуть сприймати свою активність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідків своїх дій, що може призводити до катастрофічних випадків.
Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у Всесвітній мережі, соціально-емоційна грамотність є важливими завданнями для Міністерства.
Наявність відповідних професійних компетентностей у вчителів включено до професійних стандартів та стандартів підготовки. Обов’язковість формування цифрових компетентностей у дітей включено до стандартів освіти та реалізується в освітньому процесі.
На сайті МОН можна знайти розділ «БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ» для підвищення рівня обізнаності батьків і вчителів bit.ly/3axYT62. Зокрема, розміщені поради для батьків щодо організації взаємодії «дитина-інтернет-мобільний зв'язок» від Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
Чат-бот «КІБЕРПЕС» у Telegram і Viber допоможе дізнатись про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у разі кібербулінгу та анонімно отримати допомогу.
Також можна знайти матеріали для проведення уроків та квестів для різних вікових груп щодо безпечної поведінки в інтернеті.
Окрім того, у розділі розміщені рекомендовані Міністерством посібники для використання батьками та педагогами щодо навчання дітей безпечному користуванню інтернетом.
Хочемо повідомити, що діють телефони «гарячих ліній», за якими діти можуть отримати психологічну підтримку в разі, якщо вони потрапили в ризиковані для здоров’я ситуації, в тому числі випадки, пов’язані із соціальними мережами. І Міністерство постійно звертає увагу у своїх зверненнях до департаментів освіти і науки ОДА, щоб насамперед діти знали, куди вони можуть анонімно звернутися за допомогою.
Національна дитяча гаряча лінія:
0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних)
116111 (безкоштовно з мобільних)
Безкоштовна цілодобова гаряча лінія для жертв домашнього насильства – 15-47
Безкоштовна Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 116-123

Докладніше: bit.ly/3uapTAt

 

 


До уваги!

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

Разом з можливостями, які дають нам інтернет, є в онлайні і чимало небезпек. Особливо гостро ці загрози застосовуються найменших користувачів. Кім є «друзі» у соціальних мережах? Що таке секстинг і кібербулінг? Як вберегти власних дітей від порнографії й сексуального насильства — про ці та інші питання, які хвилюють батьків, поговоримо з Машею Єфросініною.

Переглянути сезон повністю та пройти навчання на платформі цифрової освіти ДІЯ або за посиланням:  https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

 

 

За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин. 

Діти також використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки.

Щоб допомогти батькам і педагогам отримати інформацію щодо захисту дітей від впливу шкідливої інформації, розроблено посібники, шкільні уроки та складено перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів. Зазначені матеріали допоможуть дітям безпечно користуватись цифровими технологіями.

КІБЕРБУЛІНГ ТА ЧАТ-БОТ "КІБЕРПЕС"

Кібербулінг – це цькування із застосуванням цифрових технологій. Кібербулінг може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах, зокрема через: поширення брехні чи розміщення фотографій, які компрометують когось у соціальних мережах; повідомлення чи погрози, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди.

За даними ЮНІСЕФ в Україні, майже 50% підлітків були жертвами кібербулінгу. Кожна третя дитина прогулювала школу через кібербулінг. 75% підлітків у анонімному опитуванні підтвердили те, що Instagram, TikTok і Snapchat є основними соціальними платформами для цькування.

Міністерство цифрової трансформації у співпраці з ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чат-бот "Кіберпес". У чат-боті можна дізнатись про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у разі кібербулінгу. 

Чат-бот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, як визначити кібербулінг, як самостійно видалити образливі матеріали з соціальних мереж, а також куди звертатись за допомогою.

У чат-боті "Кіберпес" можна знайти інформацію про те: що таке «кібербулінг» та як він проявляється; як визначити контент, що містить кібербулінг; що робити, якщо вас кібербулять; як видалити матеріали, що містять кібербулінг; як попередити кібербулінг; як не бути кібербулером.

ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЛЯ В ІНТЕРНЕТІ: ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ "STOP SEXTING"

ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ ПРОТИ КІБЕРБУЛІНГУ DOCUDAYS UA

ПОСІБНИКИ, ЯКІ МОН ПРОПОНУЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ БАТЬКАМ І ПЕДАГОГАМ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ БЕЗПЕЧНОМУ КОРИСТУВАННЮ ІНТЕРНЕТОМ

ПЕРЕЛІК ОНЛАЙН-РЕСУРСІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДЛЯ ДІТЕЙ

ІНТЕРНЕТ-САЙТИ МУЗЕЇВ І КАРТИННИХ ГАЛЕРЕЙ УКРАЇНИ

Ознайомитись з матеріалами повністю можна за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti

 

 


Кодекс безпечного освітнього середовища гімназії №12


Контакти уповноважених служб у справах дітей


Коронавірус 2019-nCoV – профілактика та лікування

 

Новий коронавірус 2019 року (2019-nCoV) — це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторних захворювань у людей та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

 

Симптоми:

У людини, інфікованої 2019-nCoV, розвивається респіраторне захворювання різної тяжкості із такими основними симптомами:

-гарячка;

-кашель;

-задишка (ускладнене дихання).

Симптоми можуть проявитися через 2–14 днів після зараження новим коронавірусом. У багатьох пацієнтів 2019-nCoV спричиняє запалення обох легень. 

Як захиститися від інфікування:

-уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель;

-не торкайтеся обличчя немитими руками;

-часто мийте руки з милом чи обробляйте дезінфекційними засобами;

-ретельно готуйте їжу, зокрема м’ясо і яйця;

-уникайте незахищеного контакту з дикими та свійськими тваринами.

 

 

Як запобігти поширенню інфекції:

1)якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати);

2)якщо ви відвідували Китай і протягом 2 тижнів після цього у вас виникли симптоми респіраторного захворювання, негайно зверніться по медичну допомогу;

3)під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;

 

4)необхідно дезинфікувати поверхні, яких торкалася інфікована людина.


Як зупинити булінг: поради для батьків